• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Listy od moich fanów

  Od Piotra

  # 20. maja 2016, 21:35

  Dzień dobry,
  Proszę przyjąć pamięć o Pana tacie

  Poprzez piosenkę jaką napisałem dwa lata temu
  Dopóki walczysz.
  Często oglądając transmisje z tenisa ziemnego z komentarzami Bohdana Tomaszewskiego słyszałem że Pana tata wiele razy cytował chyba jego ulubiony cytat św. Augustyna “Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”, a także wymieniał Hannę Konopacką o której cudownie opowiadał

  - Czytaj dalej...

  List od Janusza

  # 19. maja 2016, 17:08

  Dobry wieczór.
  Dziękuję za pamięć, jest to dla mnie miłe i budujące.
  Mimo tej szalonej gonitwy, są ludzie , którzy potrafią odpisać.

  - Czytaj dalej...

  Od Janusza

  # 6. marca 2016, 16:46

  Mam nadzieję że Pan wyzdrowiał. W tym roku zimy mroźnej nie ma. Da się przeżyć. Ja mam wolne w niedzielę , dopołudnia, a na tygodniu do dyspozycji firmy.
  Holandia to piękny kraj, ale człowiek jest podporządkowany pracy.
  Pod tym względem w Polsce jest lepiej jeszcze, jest więcej czasu na tworzenie…

  - Czytaj dalej...

  List od Jacka

  # 5. marca 2016, 12:50

  Krzysztofie,
  przeczytałem z ciekawością Twój wywiad z panem Leszkiem Długoszem. Oczywiście interesujący, a głownie.. po prostu… rozmawia 2. Panów z klasą. Miedzy linijkami, na stronach “WS” przebija się żal, że wszystko… schodzi na psy. Pamiętam, słuchając kiedyś piosenki na festiwalu w Kołobrzegu.. “ Baba w wojsku się nie nada ? Z babą można w czołgu i na bal” myślałem, że już gorzej być nie może. Człowiek się jednak całe życie uczy…

  - Czytaj dalej...

  NAGRODA! List Roku 2015 - od Michała

  # 12. grudnia 2015, 11:27

  Nagroda – Książka “ODPOCZYNEK CASNOVY”-21 OPOWIADAŃ.

  —————

  Mr. Nostalgia!

  Kiedyś, wieczność całą temu, kiedy wydawało mi się, że świat legnie u moich stóp, w deszczową noc otrzymałem od mojej Miłości płytę “Zapach kobiety”… Interpretacja Felicjana Andrzejczaka była jak ciężki nokaut… Długo nie mogłem się pozbierać. Potem piliśmy wino i kochaliśmy się… - Czytaj dalej...

  Zawsze możesz powrócić - od Waldemara

  # 7. listopada 2015, 15:03

  Witam Panie Krzysztofie,

  Prawie trzydzieści lat temu w Rzymie usłyszałem w wykonaniu pewnej Eli władającej anielskim głosem piosenkę, która mi się bardzo spodobała i ktorą często śpiewałem przy gitarze i małym ( a czasem większym) łyczku mojego ulubionego bourbona ku zadowoleniu moich kolegów zamieszkałych wraz ze mną w pokoju na dziewiątym piętrze hotelu Sporting. Ktoś powiedział, że piosenkę wymyślił emigrant. Dopiero teraz przypadkowo dowiedziałem się, że autorem jest tak znamienita postać i dopiero teraz przeczytałem Pana książkę. Szkoda, że nie nastąpiło to dwadzieścia lat temu, kiedy wspomnienia były jeszcze świeże….

  - Czytaj dalej...

  Z Holandii

  # 25. października 2015, 21:16

  Pozdrawiam serdecznie z Holandii.
  2 tygodnie temu byłem na urlopie w Polsce i szukałem Pana książki,, Stadion zachodzącego słońca “ z autografami Pańskiego Taty i Pana.

  Tak ją ukryłem tajemniczo jak wyjeżdżałem na wiosnę zagranicę, żeby przypadkiem się nie zawieruszyła. 2 tygodnie ją szukałem aż znalazłem, tym dla mnie jest cenniejszym skarbem….

  - Czytaj dalej...

  Od Marka

  # 15. października 2015, 14:17

  Witam Pana najserdeczniej,
  z prawdziwa przyjemnoscia wysluchalem przed kilkoma godzinami znakomitej audycji z Pana udzialem w Programie Pierwszym Polskiego Radia (prowadzacy – Pawel Sztompke). Znakomie teksty jak tez i wykonanie samych piosenek, a wystapienie Wieslawa Ochmana zaskoczylo mnie zupelnie. “Juz nie ma dzikich plaz” w wykonaniu Lidii Stanislawskiej i Krzysztofa Cugowskiego jest rzeczywiscie bardzo dobre (chociaz oczywiscie ciezko mi bylo na poczatku odseparowac sie od oryginalnej dla mnie wersji Ireny Santor).

  - Czytaj dalej...

  Od Elżbiety

  # 17. maja 2015, 11:23

  Kochany Panie Krzysztofie
  odebrałam dziś album nocne martini. Jest uroczy. Spędziłam z nim całe popołudnie.

  - Czytaj dalej...

  Kolejny list od Jacka

  # 22. kwietnia 2015, 17:44

  Drogi Krzysztofie,
  trochę milczałem zagoniony praca, zamieszaniem rodzinnym, a Żona złamala nogę… Proza, ot !

  - Czytaj dalej...

  starsze nowsze