• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Listy od moich fanów

  Od Iv ·

  Oryginalne ujęcie jednej z miliona twarzy miłości i zazdrości :) uwielbiam Pana interpretacje :) Żeby wszyscy patrzyli na świat takimi oczami i mieli takie umysły – świat byłby jeszcze piękniejszy i bardziej interesujący.

  Ale komu teraz chce się wysilać, dbać o umysł, mieć refleksje, przeżywać.. Tylko, aby łatwiej, aby szybciej, aby więcej.. a to właśnie chodzi o to, żeby delektować się każdą chwilą i zauważać każdy szczegół, bo nikt nie wie, ile jeszcze dane będzie mu cieszyć się kolejną sekundą życia i czy ona w ogóle nadejdzie.

  Po co pędzić z wywieszonym językiem nie wiadomo po co i nie wiadomo do czego. Do wartości materialnych, które nie przytulą, nie porozmawiają, nie zastąpią człowieka. Nigdy. Nic nie zastąpi energii, którą każdy z nas nosi dookoła siebie, tej aury. W telefonie, komputerze, dzięki Internetowi mamy cały świat na wyciągnięcie ręki, tylko co z tego.. W tych pudełeczkach nie ma emocji, całe ‘przeżywanie’ świata jest cząstkowe, prymitywne, płytkie..

  Bezpośrednia rozmowa z drugim człowiekiem jest moim zdaniem nie do przecenienia. Możemy zapomnieć, co dana osoba do nas mówiła, ale nigdy nie zapomnimy tego, jak się przy niej czuliśmy. I to się liczy. Zbieranie takich chwil, wspomnień, które grzeją duszę. Ale kogo to teraz obchodzi.. dosłownie garstkę osób, które są na wymarciu i które jak się pozna – przywracają wiarę w ludzi. Pan jest taką osobą dla mnie. Bezcenne.

  Życzę mnóstwo siły w Waszym thriatlonie – Sol zawsze jest na wyciągnięcie ręki, żeby naładować Pana życiowe akumulatory :) On wie, o co chodzi w życiu – cieszy się każdą chwilą :)

  Ściskam mocno!

  Iv

  Komentarze

  Textile - pomoc

  Zobacz też: