• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Zawsze możesz powrócić - nowe wydanie!!! · 2. maja 2016, 12:17

  JUŻ UKAZAŁO SIĘ WZNOWIENIE MOJEGO BESTSELLERU I ZARAZEM BIOGRAFII KLT PT: ZAWSZE MOŻESZ POWRÓCIĆ

  CI Z WAS,KTÓRZY NIE CZYTALI TEJ KSIĄŻKI, DOWIEDZĄ SIĘ SPORO O AUTORZE KRZYSZTOFIE LOGANIE TOMASZEWSKIM , JEGO EMIGRACJI / NOWY YORK , RZYM, MONTREAL, TORONTO / , GDZIE NAUCZYŁ SIĘ POKORY I FILOZOFICZNEGO SPOJRZENIA NA SWOJE ŻYCIE.
  NA ZACHODZIE ROBIŁ MEKSYKAŃSKIE NALEŚNIKI, MYŁ SZYBY SAMOCHODOWE , ODŚNIEŻAŁ DOMY, BYŁ LISTONOSZEM, CZYŚCIŁ SRRBRO U MILIONERÓW, BYŁ BUTLEREM, KELNEREM, WYDAWCĄ NAJBARDZIEJ AMATORSKIEJ GAZETY DLA EMIGRANTÓW, HOUSEKEEPEREM, MASAŻYSTĄ , INSTRUKTOREM TENISA , GRABIŁ LIŚCIE , PISAŁ FELIETONY DO GAZET W AMERYCE I W KANADZIE, PRZEDE WSZYSTKIMZAWSZE ..
  TĘSKNIŁ ZA POLSKĄ.

  ZAMAWIAM!

  TWARDA OPRAWA + 300 FOTOGRAFII .
  KSIĄŻKA NAPISANA Z PASJĄ, SZCZERZE AŻ DO BÓLU !!!

  KLUCZ TEJ WYJĄTKOWEJ POZYCJI MIEŚCI SIĘ W JEJ MOTTCIE :

  POLSKA NIE JEST NASZĄ SZCZĘŚLIWĄ WYSPĄ , ALE JEST CZĄSTKĄ NAS…”

  CENA : 100 PLN + WYSYŁKATYLKO ZA ZALICZENIEM POCZTOWYM , Z OSOBISTYM AUTOGRAFEM KLT ORAZ W PREZENCIE NAJNOWSZĄ PŁYTĄ CD “ PROWINCJA JEST PIĘKNA” /KONCERTOWA WERSJA GRAŹYNY ŁOBASZEWSKIEJ & “ NAJPIĘKNIEJSI SĄ KOCHANKOWIE” W WYKONANIU GRAŻYNY BARSZCZEWSKIEJ , JURKA ZELNIKA, KAMILI KAMIŃSKIEJ.

  ZAMAWIAM!

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  Prowincja jest piękna Vol 2 · 3. listopada 2015, 21:07

  Po 8 latach od poprzedniego albumu- na moje XL-LECIE. ..ukazał się kolejny, podwójny album pt: “PROWINCJA JEST PIĘKNA” vol.2

  Na uwagę zasługuje premierowy audiobook w mistrzowskiej interpretacji mojej ulubionej aktorki Danuty Stenki & śp.Zbigniewa Zapasiewicza – który czytał już w latach 1996 i 2013 dwa moje inne opowiadania: “AKTORKA” & “HEARTBREAK HOTEL”.

  Tym razem jest to zimowa historia rozgrywająca się między parą kochanków w Kazimierzu Dolnym.

  Jej tytuł: “ZAMIAST MIŁOŚCI – IZAAK BABEL”.
  A piosenki…- perełki !

  *Cena: 100zł plus 15zł wysyłka za pobraniem. *

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [2]

  Nocne Martini · 15. stycznia 2015, 19:18

  W XI.2012 r. ukazała się długo wyczekiwana przez Fanów,ale przede wszystkim przez samego Autora KLT – (Krzysztof Logan Tomaszewski) – potrójna CD pt.” NOCNE MARTININIE TYLKO NAJLEPSZE. ALBUM WYJĄTKOWEJ URODY PLASTYCZNEJ Z PIĘKNĄ MUZYKĄ w wykonaniu GIGANTÓW POLSKIEJ PIOSENKI oraz SZTUKI SCENICZNEJ.

  Wśród wykonawców znależli się wyjątkowi Artyści, którzy potrafili przekazać swoje emocje i niezwykłą wrażliwość,warsztat,a więc to co składa się na Talent : Danuta Stenka i nieżyjący niestety – Zbigniew Zapasiewicz – cudowna para aktorska,która bez jednej próby,z marszu,nagrała opowiadanie pt:“HEARTBREAK HOTEL”( pochodzące z tomu 12 opowiadań pt: “NAJPIĘKNIEJSI SĄ KOCHANKOWIE”. Towarzyszą im śp.Tomasz Szakal Szukalski( saxofon tenorowy), Zbigniew Namysłowski(sax.sopranowy) oraz Marek Stefankiewicz(fortepian). Ta romantyczna historia, to prawie film, choć tylko na płycie bez obrazu ,ale od czego istnieje wyobrażnia słuchaczy! Kto zna inne opowiadania z VOL 1 i VOL 2 pierwszych w Historii POLSKIEJ FONOGRAFII audiobooków KLT z lat :1994 ,1996 : CD pt: “Będę Dla Ciebie, Kim Tylko Chcesz” i CD pt: “Kolory Grzechu” – doskonale pamięta swoje emocje, niezwykły nastrój tych nagrań, ich temperaturę…

  Na 38- lecie swojej twórczej pracy Autor zmiksował niezwykłe 2 następne CD – tym razem z premierowymi utworami i największymi swoimi przebojami,które przez wiele lat towarzyszyły słuchaczom w podróży przez ich życie. Są wśród wykonawców: K.Cugowski, Gr.Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Lidia Stanisławska, Marek Sośnicki i np.BogusławMec,w swoim ostatnim nagraniu zarejestrowanym tuż przed śmiercią pt. “STARE BUTY van GOGHA”. Ten przebój rozpoczyna 1 CD.

  Są tu także niezapomniane i “ klasyczne: “Już Nie Ma Dzikich Plaż…”, jest “Zapach Kobiety”, “Kochaj Naprawdę”, “Piosenka o Ludziach z Duszą”, “Wspinaczka pod Górę”, “Czeka Na Nas Świat “ – jest tu przede wszystkim jednak wyjątkowa kompozycja i wiersz Logana pt .“NOCNE MARTINI” w prościutkim, lecz nie prostackim wykonaniu Kamili Kamińskiej, której towarzyszą Józef Kolinek i Patryk Walczak z Frument Project. Piosenka o tragicznej miłości dziewczyny pracującej w hotelu, której życie straciło sens.

  NOCNE MARTINI”, to tytułowa piosenka dedykowana przez KLT samemu Leonardowi Cohenowi, zresztą utrzymana w klimacie DANCE TO THE END OF LOVE” – już od niedawna ma spore grono wielbicieli.

  Krzysztof Logan Tomaszewski uparcie, bez rozgłosu pracował w wielu studiach na w/w projektem. Nagrania odbywały się w ciągu 28 lat głównie w P.R., także w prywatnych studiach, a ostatnio w studio Budki Suflera w Lublinie. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. I choć dawnym przebojom niewiele brakuje – premiery błyszczą szczególnie. Wyjątkowej urody jest np. ballada pt .“DECEMBER W MISSISSAUGA”, która zebrała niezwykle pochlebne recenzje w sieci. Piszą o niej emigranci z Toronto, New Yorku, także Ci, którzy powrócili do kraju. “DECEMBER W MISSISSAUGA” staje się czymś w rodzaju “ pieśni emigrantów “. Krzysztof Cugowski raz jeszcze pokazał jak czuje teksty Logana, i co można z nich wydobyć. Także Epitafium poświęcone zmarłym koleżankom i kolegom nie tylko z branży muzycznej. Mowa o “ODCHODZĄ…”.

  Te 3 CD są ukoronowaniem kariery Krzysztofa,który – jak sam mawia – może żyć bez pieniędzy i jedzenia,ale nie może żyć bez Muzyki i słowa, które są dla niego środkami uczciwej i ważnej dla Artysty wypowiedzi. Dodaje do nich farby olejne,pędzel i swoją wenę, która zjawia się niespodziewanie. Na dworcu w pociągu, na dzikiej plaży, we śnie, o 6 nad ranem, a prawie zawsze w ukochanym miejscu na ziemi – Kazimierzu Dolnym…

  Ten potrójny album jest już do kupienia na święta Bożego Narodzenia za …150 pln + (15 pln) wysyłka.
  Cena wyjątkowo skromna, bo to 3 CD w pięknej oprawie z autografem dla wskazanej osoby. Zamówienia proszę kierować na mój adres email.

  ZAMAWIAM! Krzysztof Logan Tomaszewski. Ten przebój rozpoczyna 1 CD. Są tu także niezapomniane i

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [5]

  Dwa najnowsze single · 9. stycznia 2012, 17:05

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  Nowe wydanie "Zawsze możesz powrócić" · 9. stycznia 2012, 17:03

  Dostępne ostatnie 200 egzemplarzy!

  Zawsze możesz powrócić

  Zawsze możesz powrócić

  — Administrator

  Komentarze [5]