• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Pomagam.pl - Nocne Martini · 16. maja 2018, 10:40

  Kochani!

  Moim marzeniem jest, aby wydać ten album w formie podwójnego winylu, jako ukoronowanie mojej pracy artystycznej i podsumowanie życia.

  Dlatego też na pomagam.pl/nocnemartini otworzyłem zbiórkę środków na ten cel. Jeżeli tylko uda mi się uzbierać całą wymaganą kwotę, każdy darczyńca, który przekaże conajmniej 150zł otrzyma w/w album!!

  Wiem, że mogę na Was liczyć i z góry dziękuję za wszystko.

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  Wywiad - Maciej Wolny rozmawia z KLT · 18. lutego 2018, 22:31

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  A Twórcy Polecają 2017.09.02 · 9. lutego 2018, 17:15
  Świetny wywiad w TVP3: Pełny film pod tym linkiem

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [1]

  O Cohenie - minęła pierwsza rocznica śmierci · 9. lutego 2018, 17:10

  Cohen swój ostatni album nagrywał umierając, by zapomnieć o cierpieniu. Mimo, że był już na wózku inwalidzkim i chorował na raka, robił kanapki muzykom i osobiście nalewał im piwa – mówi Krzysztof Logan Tomaszewski. Pisarz i tekściarz charakteryzuje Cohena jako artystę, którego wyjątkowa twórczość obracała się między miłością, śmiercią i samotnością. W wyjątkowej rozmowie nie brakuje wielu ciekawych anegdot na temat zmarłego w ubiegłym roku artyście.
  wpolsce.pl

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  UWAGA - Audycja w RDC! · 9. lutego 2018, 17:10

  PASTELOWE PIOSENKI KLT – w CZWARTKIi o 23:00 – 01:00 w RDC!

  To już rok, jak minął rok od pierwszej audycji. Można jak zawsze odsłuchać każdą w internecie pod adresem http:www.rdc.pl:www.rdc.pl – od New Yorku i Auckland przez Zamość, Karpacz, aż do Zakopanego.

  KLT, ostatnio prezentuje również na początku i na końcu audycji najwybitniejszych kompozytorów muzyki klasycznej.

  Zero bełkotu !

  Koncert życzeń !

  Od Chopina do Cohena.

  Aż 2 godziny !

  Zamiast tandety – Prawdziwa MUZYKA !

  UDOSTĘPNIJ i …Posłuchaj na dobranoc – również w internecie: rdc.pl/rdcplayer

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [39]

  O książkach · 28. sierpnia 2017, 15:01

  Wyjątkowa rozmowa z Krzysztofem Loganem Tomaszewskim, człowiekiem wielu talentów – m.in. pisarzem, reporterem czy malarzem. Pierwsza część wywiadu dotyczy przede wszystkim wartości takich jak dobro i zło. Artysta tłumaczy, że każdy naród ma swoje ulubione przekleństwa a lekarstwem na ich nadmiar powinny być książki. W rozmowie także sporo o sporcie i kondycji dziennikarstwa sportowego.

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [1]

  Nocne Martini - Nie Tylko Najlepsze - 3CD · 20. grudnia 2016, 14:25

  Ten potrójny album jest już do kupienia za 150 pln + (25 pln) wysyłka.

  ZAMAWIAM! Ukazał się długo wyczekiwany przez Fanów, ale przede wszystkim przez samego Autora KLT – (Krzysztof Logan Tomaszewski) – potrójny album CD pt. “NOCNE MARTININIE TYLKO NAJLEPSZE”. ALBUM WYJĄTKOWEJ URODY PLASTYCZNEJ Z PIĘKNĄ MUZYKĄ w wykonaniu GIGANTÓW POLSKIEJ PIOSENKI oraz SZTUKI SCENICZNEJ.

  Wśród wykonawców znależli się wyjątkowi Artyści, którzy potrafili przekazać swoje emocje i niezwykłą wrażliwość,warsztat,a więc to co składa się na Talent : Danuta Stenka i nieżyjący niestety – Zbigniew Zapasiewicz – cudowna para aktorska,która bez jednej próby,z marszu,nagrała opowiadanie pt:“HEARTBREAK HOTEL”( pochodzące z tomu 12 opowiadań pt: “NAJPIĘKNIEJSI SĄ KOCHANKOWIE”. Towarzyszą im śp.Tomasz Szakal Szukalski( saxofon tenorowy), Zbigniew Namysłowski(sax.sopranowy) oraz Marek Stefankiewicz(fortepian). Ta romantyczna historia, to prawie film, choć tylko na płycie bez obrazu ,ale od czego istnieje wyobrażnia słuchaczy! Kto zna inne opowiadania z VOL 1 i VOL 2 pierwszych w Historii POLSKIEJ FONOGRAFII audiobooków KLT z lat :1994 ,1996 : CD pt: “Będę Dla Ciebie, Kim Tylko Chcesz” i CD pt: “Kolory Grzechu” – doskonale pamięta swoje emocje, niezwykły nastrój tych nagrań, ich temperaturę…

  Na 40-lecie swojej twórczej pracy Autor zmiksował niezwykłe 2 następne CD – tym razem z premierowymi utworami i największymi swoimi przebojami,które przez wiele lat towarzyszyły słuchaczom w podróży przez ich życie. Są wśród wykonawców: K.Cugowski, Gr.Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Lidia Stanisławska, Marek Sośnicki i np.BogusławMec,w swoim ostatnim nagraniu zarejestrowanym tuż przed śmiercią pt. “STARE BUTY van GOGHA”. Ten przebój rozpoczyna 1 CD. Są tu także niezapomniane i “ klasyczne: “Już Nie Ma Dzikich Plaż…”, jest “Zapach Kobiety”, “Kochaj Naprawdę”, “Piosenka o Ludziach z Duszą”, “Wspinaczka pod Górę”, “Czeka Na Nas Świat “ – jest tu przede wszystkim jednak wyjątkowa kompozycja i wiersz Logana pt .“NOCNE MARTINI” w pięknym wykonaniu Kamili Kamińskiej, której towarzyszą Józef Kolinek i Patryk Walczak z Frument Project. Piosenka o tragicznej miłości dziewczyny pracującej w hotelu, której życie straciło sens.

  NOCNE MARTINI”, to tytułowa piosenka dedykowana przez KLT samemu Leonardowi Cohenowi, zresztą utrzymana w klimacie DANCE TO THE END OF LOVE” – już od niedawna ma spore grono wielbicieli.

  Krzysztof Logan Tomaszewski uparcie, bez rozgłosu pracował w wielu studiach na w/w projektem. Nagrania odbywały się w ciągu 28 lat głównie w P.R., także w prywatnych studiach, a ostatnio w studio Budki Suflera w Lublinie. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. I choć dawnym przebojom niewiele brakuje – premiery błyszczą szczególnie. Wyjątkowej urody jest np. ballada pt .“DECEMBER W MISSISSAUGA”, która zebrała niezwykle pochlebne recenzje w sieci. Piszą o niej emigranci z Toronto, New Yorku, także Ci, którzy powrócili do kraju. “DECEMBER W MISSISSAUGA” staje się czymś w rodzaju “ pieśni emigrantów “. Krzysztof Cugowski raz jeszcze pokazał jak czuje teksty Logana, i co można z nich wydobyć. Także Epitafium poświęcone zmarłym koleżankom i kolegom nie tylko z branży muzycznej. Mowa o “ODCHODZĄ…”.

  Te 3 CD są ukoronowaniem kariery Krzysztofa,który – jak sam mawia – może żyć bez pieniędzy i jedzenia,ale nie może żyć bez Muzyki i słowa, które są dla niego środkami uczciwej i ważnej dla Artysty wypowiedzi. Dodaje do nich farby olejne,pędzel i swoją wenę, która zjawia się niespodziewanie. Na dworcu w pociągu, na dzikiej plaży, we śnie, o 6 nad ranem, a prawie zawsze w ukochanym miejscu na ziemi – Kazimierzu Dolnym…

  Ten potrójny album jest już do kupienia za 150 pln + (20 pln) wysyłka.
  Cena wyjątkowo skromna, bo to 3 CD w pięknej oprawie z autografem dla wskazanej osoby. Zamówienia proszę kierować na mój adres email.

  Krzysztof Logan Tomaszewski Do Wszystkich Przyjaciół, Znajomych z Trasy, z niezliczonej ilości Imprez i Spotkań Autorskich…

  Będę wdzięczny, jeśli ktoś z Państwa zechce pomóc w choćby częściowym sfinansowaniu Mojego Projektu. Kontaktując się ze mną: krzysztof@logan-tomaszewski.pl, lub pod tel. 602235038

  Logo Firmy na LP (płyta winilowa) lub większa reklama – jeszcze możliwa!
  LP ukaże się być może dzięki sponsorowi w 2017 r.


  Audycja “Pastelowe piosenki” zawsze w poniedziałki o 17.00-18.00 w RDC na 101FM oraz na RDC.PL/RDCPlayer.

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [6]

  35. wykonanie "Już nie ma dzikich plaż"! · 25. sierpnia 2016, 14:18

  Przebój XXX-lecia! Ale pierwsza oczywiście była Irena Santor w 1985r.
  Mój Hit między innymi śpiewają: Lidia Stanisławska i Krzysztof Cugowski (1993), Marek Sośnicki (1997), Tomasz Szukalski (1997), Irena Santor, Paweł Kukiz (1998), Wirginia Łyszczarz (2001), Irena Santor i Artur Chamski (2009), Paula (2010).

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  Prowincja jest piękna Vol 2 · 25. sierpnia 2016, 14:15

  Po 8 latach od poprzedniego albumu- na moje XL-LECIE. ..ukazał się kolejny, podwójny album pt: “PROWINCJA JEST PIĘKNA” vol.2

  Na uwagę zasługuje premierowy audiobook w mistrzowskiej interpretacji mojej ulubionej aktorki Danuty Stenki & śp.Zbigniewa Zapasiewicza – który czytał już w latach 1996 i 2013 dwa moje inne opowiadania: “AKTORKA” & “HEARTBREAK HOTEL”.

  Tym razem jest to zimowa historia rozgrywająca się między parą kochanków w Kazimierzu Dolnym.

  Jej tytuł: “ZAMIAST MIŁOŚCI – IZAAK BABEL”.
  A piosenki…- perełki !

  ZAMAWIAM!

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [1]

  Pastelowe Piosenki · 17. sierpnia 2016, 16:08

  PAWEŁ SZTOMPKE & KLTPOLSKIE RADIO JEDYNKA w czasie ostatniego wywiadu godz.14.20 -10.VIII.2016r

  Audycja “Pastelowe piosenki” zawsze w poniedziałki o 17.00-18.00 w RDC na 101FM oraz na RDC.PL/RDCPlayer.

  Poleca
  KLT


  A to ostatni wywiad w POLSKIM RADIU w “JEDYNCE”- 10.VIII.2016 r & premiera piosenki Leszka Długosza “MŁODE GŁOWY” do mojego wiersza
  Foto: Jacek Konecki.

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze [1]

  starsze


  /