• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Listy od moich fanów

  Od Marka - List XI.2018 ·

  Wlielkie dzięki Krzysztofie za dedykację. Podobnie jak Ty jestem wielkim fanem Cohena.Kilka lat temu przeczytałem jego biografę i wiem że oprócz wielkiego talentu który pozwolił mu stworzyć tak piękne dzieła, był jeszcze bardzo dobrym człowiekiem.Zadziwiające dla mnie jest to jak niektóre fakty w jego życiu zdarzyły się również w moim. Obaj przez dłuższy czas mieszkaliśmy w Grecji: Cohen na Hydrze ( tam poznał Marianne) ja na Krecie też nieszczęśliwie zakochany w Mari ( Kretenka). Straciliśmy też duże pieniądze przez nieuczciwych ludzi z naszego otoczenia. Charakteryzował nas ten sam znak zodiaku ( Panna)
  Twoja twórczość też jest piękna. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ( Już nie ma dzikich plaż) chyba w 1985 i do dzisiaj ta piosenka ma ten sam nostalgiczny smak
  Z potrzeby duszy i serca w starych butach Van Goga jeszcze raz wędruję po pustych plażach Juraty. Jesień w Komańczy i Hotel na Roztaju w Kazimierzu Dolnym zazdrosnym okiem patrzą…
  A December w Mississauga też? Wrócę . Zawsze możesz powrócić po miłość jak wiatr halny , po zapach kobiety… Czeka na nas świat i ta dziewczyna z miejscówkami z którą tak smakuje nocne Martini i wino z dzikiej róży….
  Marek….

  Komentarze

  1. MAMA JESIEŃ LIST No 1
   Nastrojowa, przepiękna muzyka skomponowana do słów ponadczasowego poety. Bardzo dobry dobór muzyków, potrafiących odtworzyć klimat zawarty w treści utworów. Znakomity pomysł na nagranie niepowtarzalnej płyty. Dziękuję! Z niecierpliwością czekam na koncert – muzyka na żywo lepiej trafia do serca.

   Maryla · 22.10.2019 10:07 · #

  Textile - pomoc

  Zobacz też: