• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Zaproszenie na premierę nowej książki!!! · 27. kwietnia 2019, 23:18

  Już 11.05.2019 zapraszam wszystkich na premierę mojej nowej książki “Kino Samotnych Psów” Jest to ballada o miłości człowieka i psa, ich niezwykłej więzi, oraz przemijaniu. A także o filmach, które razem oglądają, jakich już dziś nikt nie nakręci.

  Premiera połaczona będzie z koncertem “Już nie ma dzikich plaż” i wernisażem moich prac.

  O przemijaniu i utracie miłości.
  O samotności, na którą choruje współczesny człowiek.
  W pogoni za mamoną, z kablami w uszach i hamburgerem w dłoni.
  To również ballada o starych filmach, których już nikt nie nakręci, jak “CASABLANKA, “MISTFITS”, czy “ CO SIĘ ZDARZYŁO W MADISON COUNTY?”

  A przede wszystkim o niezwykłej więzi psa i człowieka, którzy wspierają się i rozumieją bez słów.
  Do kupienia z autografem autora tylko u mnie!

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  1. Zbliża się Dzień Matki.
   Moja nowa książka, to znakomity prezent dla Niej.
   O przemijaniu, o moim psie Solomonie,i filmach z dawnej epoki, które razem oglądamy co wieczór.
   www.logan-tomaszewski.pl
   Zamów z autografem dla Niej.

   Krzysztof Logan Tomaszewski - Syn. · 20.05.2019 23:34 · #

  2. Najnowsza ksiązka KLT,to osobista autobiografia,w ktorej Autor dzieli sie z czytelnikiem swoimi najbardziej intymnymi odczuciami i przemysleniami dotyczacymi roli ,jaka czlowiek jako istota nie tylko fizyczna ,ale i duchowa,pelni w dzisiejszym świecie.Opowiesć pelna alegorii,porownan,przenosni,roznych odczuć i uczuć jakie nami rządzą wewnętrznie.To kapitalne opisy przyrody,to filozoficzne spojrzenie na ludzką egzystencje,jakże mi bliską.KLT napisal psycholo-filozoficzne studium zycia starego czlowieka,ktory ma jeszcze cos do zrobienia w tym życiu,choc ma tez swiadomosc że ono juz w swej najlepszej czesci jest za nim.Ogromna wiedza o muzyce,filmie malarstwie,podana w sposob,ktory czytelnik latwo przyswaja.To nie tylko opowiesc o milosci do kobiety i psa,to spojrzenie w ludzka dusze przez okulary doswiadczonego faceta,ktory ma swiadomosc swej niemocy ale i wiare ,ze kazda chwila zycia jest po coś.Gratuluje Sz Krzysztofie swietnej ksiązki ,mnie zachwycila i urzekla.Polecam wszystkim tym,ktorzy szukaja glebszego spojrzenia na życie podlanego tez odrobiną humoru..vide: choc Solomon,ta baba ma z 90 lat ,a my szukamy najwyzej 45ki:)…ksiązka ma tez jeden irytujacy mankament,ale o tym dowiesz sie drogi czytelniku wtedy ,gdy ksiązke wezmiesz w reke i zaczniesz czytac…polecam,bo to rzecz warta przeczytania i do tego pieknie wydana z fotografiami ze zbiorow Autora…lektura na lato..

   Sławek Kyśmierek · 05.07.2019 00:17 · #

  3. Drogi Krzysztofie Konstańciński,
   namalowałeś bardzo udany autoportret w Kinie samotnych psów, ale portret Salomona jest równie – a może nawet bardziej ciekawy. Szczególnie dla mnie, który był tylko właścicielem dwóch kotów. Tak, czy inaczej – gratuluję książki! Się czyta!

   Edward Pałłasz · 05.07.2019 18:19 · #

  4. Dlaczego ta książka tak świetnie się sprzedaje? Bo opowiada o niezwykle sympatycznym i inteligentnym psie. To On – Solomon ją sprzedaje. Ja, tylko podpisuję…AUTOR – KLT

   KLT · 27.09.2019 22:22 · #

  5. Dzień dobry, czy książka jest jeszcze dostępna? Jeżeli tak, gdzie można ją zamówić?
   Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

   az · 01.11.2019 14:56 · #

  Textile - pomoc


  /