• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Listy od moich fanów

  Z Holandii ·

  Pozdrawiam serdecznie z Holandii.

  2 tygodnie temu byłem na urlopie w Polsce i szukałem Pana książki,, Stadion zachodzącego słońca “ z autografami Pańskiego Taty i Pana.

  Tak ją ukryłem tajemniczo jak wyjeżdżałem na wiosnę zagranicę, żeby przypadkiem się nie zawieruszyła. 2 tygodnie ją szukałem aż znalazłem, tym dla mnie jest cenniejszym skarbem.

  Niestety nie mam dostępu do polskiej prasy , więc nie dotarłem do Pańskiego wywiadu z panią Lidią Stanisławską , a chętnie bym go przeczytał

  Niestety nie oglądam polskiej telewizji , jedynie jakoś intuicyjnie trafiłem na film o 50 leciu Czerwonych Gitar w TV Polonia.

  W czerwcu obejrzałem Festiwal Piosenki z Opola, jedynie udany występ Pani Majewskiej i Pan Korcza, oraz występ Pani Sławy Przybylskiej i jakoś nic więcej z tegorocznego Festiwalu w Opolu nie zostało mi w pamięci.

  Przeżyłem zakończenie działalności zespołu Budka Suflera.

  Będąc w Polsce kupiłem stare płyty zespołu 2 plus jeden, Urszuli Sipińskiej i Wioletty Willas oraz książkę ,, Tygrysica z Magdalenki”

  W marcu zmarł mój teść , człowiek niezwykle twardego charakteru i niezłomnych zasad, do dziś cała rodzina nie wie jak się pozbierać, nawet auto stoi zatankowane do pełna i nikt go nie ruszył do tej pory.

  Niestety ludzie starszego pokolenia , prawdziwi silni ludzie odchodzą, my musimy trwać i radzić sobie w życiu.

  Tak przyszło mi do głowy , taka potrzeba , w niedzielny jesienny wieczór aby do Pana napisać

  Serdecznie pozdrawiam
  Z szacunkiem Janusz, Holandia

  Komentarze

  Textile - pomoc

  Zobacz też: