• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Płyty CD

  Zamówienia drogą elektroniczną. Wysyłam za zaliczeniem pocztowym.

  Nocne Martini · 15. stycznia 2015, 19:18

  ZAMAWIAM!

  W XI.2012 r. ukazała się długo wyczekiwana przez Fanów,ale przede wszystkim przez samego Autora KLT – (Krzysztof Logan Tomaszewski) – potrójna CD pt.” NOCNE MARTININIE TYLKO NAJLEPSZE. ALBUM WYJĄTKOWEJ URODY PLASTYCZNEJ Z PIĘKNĄ MUZYKĄ w wykonaniu GIGANTÓW POLSKIEJ PIOSENKI oraz SZTUKI SCENICZNEJ.

  Wśród wykonawców znależli się wyjątkowi Artyści, którzy potrafili przekazać swoje emocje i niezwykłą wrażliwość,warsztat,a więc to co składa się na Talent : Danuta Stenka i nieżyjący niestety – Zbigniew Zapasiewicz – cudowna para aktorska,która bez jednej próby,z marszu,nagrała opowiadanie pt:“HEARTBREAK HOTEL”( pochodzące z tomu 12 opowiadań pt: “NAJPIĘKNIEJSI SĄ KOCHANKOWIE”. Towarzyszą im śp.Tomasz Szakal Szukalski( saxofon tenorowy), Zbigniew Namysłowski(sax.sopranowy) oraz Marek Stefankiewicz(fortepian). Ta romantyczna historia, to prawie film, choć tylko na płycie bez obrazu ,ale od czego istnieje wyobrażnia słuchaczy! Kto zna inne opowiadania z VOL 1 i VOL 2 pierwszych w Historii POLSKIEJ FONOGRAFII audiobooków KLT z lat :1994 ,1996 : CD pt: “Będę Dla Ciebie, Kim Tylko Chcesz” i CD pt: “Kolory Grzechu” – doskonale pamięta swoje emocje, niezwykły nastrój tych nagrań, ich temperaturę…

  Na 38- lecie swojej twórczej pracy Autor zmiksował niezwykłe 2 następne CD – tym razem z premierowymi utworami i największymi swoimi przebojami,które przez wiele lat towarzyszyły słuchaczom w podróży przez ich życie. Są wśród wykonawców: K.Cugowski, Gr.Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Lidia Stanisławska, Marek Sośnicki i np.BogusławMec,w swoim ostatnim nagraniu zarejestrowanym tuż przed śmiercią pt. “STARE BUTY van GOGHA”. Ten przebój rozpoczyna 1 CD.

  Są tu także niezapomniane i “ klasyczne: “Już Nie Ma Dzikich Plaż…”, jest “Zapach Kobiety”, “Kochaj Naprawdę”, “Piosenka o Ludziach z Duszą”, “Wspinaczka pod Górę”, “Czeka Na Nas Świat “ – jest tu przede wszystkim jednak wyjątkowa kompozycja i wiersz Logana pt .“NOCNE MARTINI” w prościutkim, lecz nie prostackim wykonaniu Kamili Kamińskiej, której towarzyszą Józef Kolinek i Patryk Walczak z Frument Project. Piosenka o tragicznej miłości dziewczyny pracującej w hotelu, której życie straciło sens.

  NOCNE MARTINI”, to tytułowa piosenka dedykowana przez KLT samemu Leonardowi Cohenowi, zresztą utrzymana w klimacie DANCE TO THE END OF LOVE” – już od niedawna ma spore grono wielbicieli.

  Krzysztof Logan Tomaszewski uparcie, bez rozgłosu pracował w wielu studiach na w/w projektem. Nagrania odbywały się w ciągu 28 lat głównie w P.R., także w prywatnych studiach, a ostatnio w studio Budki Suflera w Lublinie. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. I choć dawnym przebojom niewiele brakuje – premiery błyszczą szczególnie. Wyjątkowej urody jest np. ballada pt .“DECEMBER W MISSISSAUGA”, która zebrała niezwykle pochlebne recenzje w sieci. Piszą o niej emigranci z Toronto, New Yorku, także Ci, którzy powrócili do kraju. “DECEMBER W MISSISSAUGA” staje się czymś w rodzaju “ pieśni emigrantów “. Krzysztof Cugowski raz jeszcze pokazał jak czuje teksty Logana, i co można z nich wydobyć. Także Epitafium poświęcone zmarłym koleżankom i kolegom nie tylko z branży muzycznej. Mowa o “ODCHODZĄ…”.

  Te 3 CD są ukoronowaniem kariery Krzysztofa,który – jak sam mawia – może żyć bez pieniędzy i jedzenia,ale nie może żyć bez Muzyki i słowa, które są dla niego środkami uczciwej i ważnej dla Artysty wypowiedzi. Dodaje do nich farby olejne,pędzel i swoją wenę, która zjawia się niespodziewanie. Na dworcu w pociągu, na dzikiej plaży, we śnie, o 6 nad ranem, a prawie zawsze w ukochanym miejscu na ziemi – Kazimierzu Dolnym…

  Ten potrójny album jest już do kupienia na święta Bożego Narodzenia za …150 pln + (15 pln) wysyłka.
  Cena wyjątkowo skromna, bo to 3 CD w pięknej oprawie z autografem dla wskazanej osoby. Zamówienia proszę kierować na mój adres email.

  ZAMAWIAM! Krzysztof Logan Tomaszewski. Ten przebój rozpoczyna 1 CD. Są tu także niezapomniane i

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  1. Dziś w nocy wysłuchałam w radiowej jedynce wywiad i piosenki, które odpowiadają mojej duchowości i bardzo zapragnęłam mieć je w kazdej chwili. Dziękuję za piękno i mądrość życiową, które uosabiają. Sedrdecznie pozdrawiam autora-ich źródło.
   Halina Matsumoto

   Halina/Misae · 16.12.2012 11:21 · #

  2. Witam , Hm , mieszkam w Mississauga:), uwielbiam Pana tworczosc, posiadam plyte “Bede dla Ciebie kim tylko chcesz” wlacznie z panskim autografem i dedykacja , posiadam tez …niestety:( kopie Kolory grzechu i Best of The Best ,oczywiscie jestem zainteresowany nabyciem potrojnego albumu “Nocne Martini”,czy jest mozliwosc zaplacenia z CANADY, jestem nawet zainteresowany dwoma albumami z dedykacja:), serdecznie pozdrawiam z Mississauga

   Andrzej Kowalczyk · 21.01.2013 03:08 · #

  3. Witam, Wreszcie udało mi się napisać kilka słów na temat albumu “Nocne Martini” – to potrójne CD, w którym dwie płyty to wspaniała muzyka w wykonaniu znanych artystów polskiej sceny muzycznej a trzecia to opowiadanie pt. “Heartbreak Hotel”- jakie ???? wszystko zależy od tego jaki gatunek literacki lubimy czytać.
   Muzyka na płytach jest naprawdę wspaniała, do słuchania w samochodzie, w czasie romantycznego wieczoru czy w czasie “pojedynku” z grypą.
   Pozdrawiam Halina

   Halina · 24.01.2013 12:23 · #

  4. Bardzo dziękuję Panie Krzysztofie za tę piękną płytę i dedykację. Płyta jest wyjątkowa i cieszę się, że ją mamy :) Serdecznie pozdrawiam i życzę wiele szczęścia.

   Anna · 15.10.2013 22:56 · #

  5. Brawo TLT .
   Masz upór i wrażliwość. Przypominasz mi dorosłego już Gawroche’a lub może nawet dorosłego już “małego powstańca” z Warszawy.
   Myślę, że twoja twórczość pasuje mi do gitarowej muzyki tworzonej przez Janusza Strobla. Ale chyba czas na bardziej radosną i optymistyczną drogę twórczą – “cieszę się z życia” “żyję jak chcę”, “cieszę się że Cię poznałem”, “dobrze, że Słońce nadal świeci,” “dobrze, że są ludzie którzy walczą o ochronę środowiska”, lub zaangażowane protest songi, typu “ gdzie są toalety w Warszawie – nie ma nawet już homoseksualnego “grzybka” na pl. 3 Krzyży” . etc.

   Jerzy · 14.12.2013 13:52 · #

  Textile - pomoc