• Idź do treści
 • Idź do menu
 • Idź do wyszukiwarki
 • Nocne Martini - Nie Tylko Najlepsze - 3CD · 20. grudnia 2016, 14:25

  Ten potrójny album jest już do kupienia za 150 pln + (25 pln) wysyłka.

  ZAMAWIAM! Ukazał się długo wyczekiwany przez Fanów, ale przede wszystkim przez samego Autora KLT – (Krzysztof Logan Tomaszewski) – potrójny album CD pt. “NOCNE MARTININIE TYLKO NAJLEPSZE”. ALBUM WYJĄTKOWEJ URODY PLASTYCZNEJ Z PIĘKNĄ MUZYKĄ w wykonaniu GIGANTÓW POLSKIEJ PIOSENKI oraz SZTUKI SCENICZNEJ.

  Wśród wykonawców znależli się wyjątkowi Artyści, którzy potrafili przekazać swoje emocje i niezwykłą wrażliwość,warsztat,a więc to co składa się na Talent : Danuta Stenka i nieżyjący niestety – Zbigniew Zapasiewicz – cudowna para aktorska,która bez jednej próby,z marszu,nagrała opowiadanie pt:“HEARTBREAK HOTEL”( pochodzące z tomu 12 opowiadań pt: “NAJPIĘKNIEJSI SĄ KOCHANKOWIE”. Towarzyszą im śp.Tomasz Szakal Szukalski( saxofon tenorowy), Zbigniew Namysłowski(sax.sopranowy) oraz Marek Stefankiewicz(fortepian). Ta romantyczna historia, to prawie film, choć tylko na płycie bez obrazu ,ale od czego istnieje wyobrażnia słuchaczy! Kto zna inne opowiadania z VOL 1 i VOL 2 pierwszych w Historii POLSKIEJ FONOGRAFII audiobooków KLT z lat :1994 ,1996 : CD pt: “Będę Dla Ciebie, Kim Tylko Chcesz” i CD pt: “Kolory Grzechu” – doskonale pamięta swoje emocje, niezwykły nastrój tych nagrań, ich temperaturę…

  Na 40-lecie swojej twórczej pracy Autor zmiksował niezwykłe 2 następne CD – tym razem z premierowymi utworami i największymi swoimi przebojami,które przez wiele lat towarzyszyły słuchaczom w podróży przez ich życie. Są wśród wykonawców: K.Cugowski, Gr.Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Lidia Stanisławska, Marek Sośnicki i np.BogusławMec,w swoim ostatnim nagraniu zarejestrowanym tuż przed śmiercią pt. “STARE BUTY van GOGHA”. Ten przebój rozpoczyna 1 CD. Są tu także niezapomniane i “ klasyczne: “Już Nie Ma Dzikich Plaż…”, jest “Zapach Kobiety”, “Kochaj Naprawdę”, “Piosenka o Ludziach z Duszą”, “Wspinaczka pod Górę”, “Czeka Na Nas Świat “ – jest tu przede wszystkim jednak wyjątkowa kompozycja i wiersz Logana pt .“NOCNE MARTINI” w pięknym wykonaniu Kamili Kamińskiej, której towarzyszą Józef Kolinek i Patryk Walczak z Frument Project. Piosenka o tragicznej miłości dziewczyny pracującej w hotelu, której życie straciło sens.

  NOCNE MARTINI”, to tytułowa piosenka dedykowana przez KLT samemu Leonardowi Cohenowi, zresztą utrzymana w klimacie DANCE TO THE END OF LOVE” – już od niedawna ma spore grono wielbicieli.

  Krzysztof Logan Tomaszewski uparcie, bez rozgłosu pracował w wielu studiach na w/w projektem. Nagrania odbywały się w ciągu 28 lat głównie w P.R., także w prywatnych studiach, a ostatnio w studio Budki Suflera w Lublinie. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. I choć dawnym przebojom niewiele brakuje – premiery błyszczą szczególnie. Wyjątkowej urody jest np. ballada pt .“DECEMBER W MISSISSAUGA”, która zebrała niezwykle pochlebne recenzje w sieci. Piszą o niej emigranci z Toronto, New Yorku, także Ci, którzy powrócili do kraju. “DECEMBER W MISSISSAUGA” staje się czymś w rodzaju “ pieśni emigrantów “. Krzysztof Cugowski raz jeszcze pokazał jak czuje teksty Logana, i co można z nich wydobyć. Także Epitafium poświęcone zmarłym koleżankom i kolegom nie tylko z branży muzycznej. Mowa o “ODCHODZĄ…”.

  Te 3 CD są ukoronowaniem kariery Krzysztofa,który – jak sam mawia – może żyć bez pieniędzy i jedzenia,ale nie może żyć bez Muzyki i słowa, które są dla niego środkami uczciwej i ważnej dla Artysty wypowiedzi. Dodaje do nich farby olejne,pędzel i swoją wenę, która zjawia się niespodziewanie. Na dworcu w pociągu, na dzikiej plaży, we śnie, o 6 nad ranem, a prawie zawsze w ukochanym miejscu na ziemi – Kazimierzu Dolnym…

  Ten potrójny album jest już do kupienia za 150 pln + (20 pln) wysyłka.
  Cena wyjątkowo skromna, bo to 3 CD w pięknej oprawie z autografem dla wskazanej osoby. Zamówienia proszę kierować na mój adres email.

  Krzysztof Logan Tomaszewski Do Wszystkich Przyjaciół, Znajomych z Trasy, z niezliczonej ilości Imprez i Spotkań Autorskich…

  Będę wdzięczny, jeśli ktoś z Państwa zechce pomóc w choćby częściowym sfinansowaniu Mojego Projektu. Kontaktując się ze mną: krzysztof@logan-tomaszewski.pl, lub pod tel. 602235038

  Logo Firmy na LP (płyta winilowa) lub większa reklama – jeszcze możliwa!
  LP ukaże się być może dzięki sponsorowi w 2017 r.


  Audycja “Pastelowe piosenki” zawsze w poniedziałki o 17.00-18.00 w RDC na 101FM oraz na RDC.PL/RDCPlayer.

  — Krzysztof Logan Tomaszewski

  Komentarze

  1. Panie Krzysztofie to najpiękniejsze teksty jakie są w polskiej fonografi. Ciepłe pełne, ralizmu i ogromnego szacunku dla ludzkich spraw po raz drugi gratuluję i proszę o jeszce Grażyna Niemyt Świnoujście

   Grażyna Niemyt · 06.01.2013 22:05 · #

  2. Witam w styczniowy wieczór,
   Panie Krzysztofie, dzisiaj otrzymałem ,,Nocne Martini”, za które bardzo dziękuję – przedsmak uczty miałem już w samochodzie, wracając do domu.
   Z okazji 40-lecia pracy chcę Panu serdecznie podziękować za dzikie plaże, które jeszcze na pewno istnieją, za przecudne zapachy kobiety wiecznie odkrywające nam swoje nowe niebiańskie aromaty, za stare buty-wciąż jeszcze nadające się do chodzenia … .
   Dziękuję za to, że mogę po prostu tych cudownych ballad dotknąć … .

   Pozdrawiam-Marek Z.

   Marek Z · 08.01.2013 00:36 · #

  3. Panie Krzysztofie,
   Niech mi wolno będzie tak zwracać się do Pana, podczas ostatniej naszej bytności w Kazimierzu mieliśmy tę przyjemność spotkać Pana w Faktorii, gdzie chodzimy zazwyczaj na kawę. I nie tylko kawa była ale i był Pan, i była płyta, i książka, i były wpisane na miejscu dedykacje.
   Niech Pan mi wierzy myśmy oszaleli na punkcie tego albumu 3-płytowego – leci po parę razy dziennie. Jest po prostu wyjątkowy – klimat, wykonania etc.
   Wielkie dzięki!
   Mirosław i jego Joanna

   Mirosław · 13.05.2016 21:04 · #

  4. Słucham tej składanki na okrągło zatchnięta oczarowaniem. I az mi wstyd, że nie napisałam o swoim uwielbieniu. jak dobrze, że mamy taką Lidię.

   Reska · 17.08.2017 16:44 · #

  5. super teksty i wspaniała muzyka która każdego z odrobiną wrażliwości zachwyca i możesz słuchać tego bez końca

   Ryszard · 17.08.2017 16:44 · #

  6. piękna audycja o Cohenie,dziekuje…

   sławek-annakus1 · 12.11.2017 16:31 · #

  Textile - pomoc


  /